Centrum Zdrowia Psychicznego REVIT

Centrum Zdrowia Psychicznego Revit Białystok, bezpłatne wsparcie psychologiczne przez całą dobę
Aktualności

Najnowsze aktualności

Jeśli chcesz być na bieżąco ze sprawdzonymi informacjami na temat zdrowia psychicznego oraz naszą ofertą i pracą przeczytaj aktualności.

Kategoria-aktualnosci
2024-05-29

To tylko smutek czy już depresja? Rozmowa z psychiatrą dr. Jackiem Dobryniewskim

– Smutek – tak jak radość – jest naturalnym stanem naszego ducha. Depresja to choroba – mówi psychiatra dr n. med. Jacek Dobryniewski, kierownik białostockiego Centrum Zdrowia Psychicznego „Revit” Coraz więcej mówi się o depresji, o różnych zaburzeniach nastroju. Z jednej strony depresja nie jest już tabu, a to pomaga wielu osobom szukać pomocy specjalistów. Z drugiej jednak strony słychać głosy, że depresja stała się modną chorobą.
2024-01-25

Centrum Zdrowia Psychicznego w Zambrowie

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w Zambrowie przy ul. Cmentarnej 14 powstało miejsce, w którym można otrzymać natychmiastowe bezpłatne wsparcie psychologiczne. Bez skierowania, bez zapisywania się na wizytę.
2023-09-19

Dołącz do zespołu CZP REVIT i rozwijaj swoje zawodowe skrzydła!

Dołącz do zespołu Centrum Zdrowia Psychicznego REVIT. Twórz wyjątkowy zespół i rozwijaj skrzydła w najlepszym towarzystwie. Rekrutujemy na stanowisko – PSYCHOLOG, PIELĘGNIARKA PSYCHIATRYCZNA oraz PSYCHOTERAPEUTA, a także absolwentów kierunku Zdrowie Publiczne na stanowiska PRACOWNIKÓW BIUROWYCH.
2023-06-12

Grupa wsparcia dla rodzin naszych Pacjentów

Mamy przyjemność zaprosić Rodziny Naszych Pacjentów do uczestnictwa w Grupie Wsparcia.
2023-05-24

Oddział Dzienny Psychiatryczny

Od 1 maja przy ulicy Feliksa Filipowicza 12 w Białymstoku w Centrum Zdrowia Psychiatrycznego Revit funkcjonuje Oddział Dzienny Psychiatryczny Ogólny. Zadaniem oddziału dziennego jest świadczenie kompleksowych usług psychiatrycznych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14.00. Pacjenci przebywają na oddziale od 6 do 12 tygodni.
2023-04-21

Ciężki kryzys psychologiczny – co zrobić?

W obecnych czasach kryzys psychologiczny może dotknąć każdego z nas. Jednak co zrobić, gdy nasi bliscy lub my doświadczymy ciężkiego kryzysu?
Wczytywanie...

Chcesz umówić wizytę?

Obecnie nie prowadzimy rejestracji online.
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub wizytę w naszym oddziale.

Adres

Swobodna 38 Białystok

E-mail

pzk@psychiatria.bialystok.pl

Numery telefonu

+48 536 452 030
+48 536 475 569