Centrum Zdrowia Psychicznego REVIT

Centrum Zdrowia Psychicznego Revit Białystok, bezpłatne wsparcie psychologiczne przez całą dobę

To tylko smutek czy już depresja? Rozmowa z psychiatrą dr. Jackiem Dobryniewskim

– Smutek – tak jak radość – jest naturalnym stanem naszego ducha. Depresja to choroba – mówi psychiatra dr n. med. Jacek Dobryniewski, kierownik białostockiego Centrum Zdrowia Psychicznego „Revit” Coraz więcej mówi się o depresji, o różnych zaburzeniach nastroju. Z jednej strony depresja nie jest już tabu, a to pomaga wielu osobom szukać pomocy specjalistów. Z drugiej jednak strony słychać głosy, że depresja stała się modną chorobą.
Udostępnij artykuł

”- Smutek – tak jak radość – jest naturalnym stanem naszego ducha. Depresja to choroba – mówi psychiatra dr n. med. Jacek Dobryniewski, kierownik białostockiego Centrum Zdrowia Psychicznego „Revit”

Coraz więcej mówi się o depresji, o różnych zaburzeniach nastroju. Z jednej strony depresja nie jest już tabu, a to pomaga wielu osobom szukać pomocy specjalistów. Z drugiej jednak strony słychać głosy, że depresja stała się modną chorobą.”

Pełen artykuł dostępny na: https://plus.poranny.pl/to-tylko-smutek-czy-juz-depresja-rozmowa-z-psychiatra-dr-jackiem-dobryniewskim/ar/c14-18455553

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz otrzymywać od nas sprawdzone informacje na temat zdrowia psychicznego oraz naszych usługach i pracy, koniecznie zapisz się na nasz newsletter.

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz otrzymywać od nas sprawdzone informacje na temat zdrowia psychicznego, koniecznie zapisz się na nasz newsletter!

Chcesz umówić wizytę?

Obecnie nie prowadzimy rejestracji online.
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub wizytę w naszym oddziale.

Adres

Swobodna 38 Białystok

E-mail

pzk@psychiatria.bialystok.pl

Numery telefonu

+48 536 452 030
+48 536 475 569