Centrum Zdrowia Psychicznego REVIT

Centrum Zdrowia Psychicznego Revit Białystok, bezpłatne wsparcie psychologiczne przez całą dobę

Oddział Dzienny Psychiatryczny

Od 1 maja przy ulicy Feliksa Filipowicza 12 w Białymstoku w Centrum Zdrowia Psychiatrycznego Revit funkcjonuje Oddział Dzienny Psychiatryczny Ogólny. Zadaniem oddziału dziennego jest świadczenie kompleksowych usług psychiatrycznych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14.00. Pacjenci przebywają na oddziale od 6 do 12 tygodni.
Udostępnij artykuł

 


Na oddziale pacjenci otrzymują diagnostykę medyczną, psychologiczną i funkcjonalną, farmakoterapię, pracę z siecią oparcia społecznego, współpracę z Asystentem Zdrowienia, rozmowę o diagnozie z lekarzem psychologiem, asystentem zdrowia, a także współpracę z pracownikiem socjalnym – jest to zależne od potrzeb Pacjenta. Oddział oferuje również pomoc psychologiczną, w szczególności w postaci psychoterapii indywidualnej, grupowej lub rodzinnej, edukację i psychoedukację, terapię zajęciową, trening umiejętności społecznych, arteterapię, terapię ruchową, ergoterapię, integrację społeczną, współpracę z dietetykiem, a także doradztwo zawodowe. Rodziny i bliscy osób mogą otrzymać pomoc w postaci warsztatów psychoedukacyjnych lub Grupy Wsparcia dla Bliskich.


Oddział posiada zróżnicowaną ofertę i utrzymuje programy dostosowane do potrzeb grup pacjentów według rozpoznania i poziomu funkcjonowania emocjonalno-społecznego. Do oddziału przyjmowani są pacjenci skierowani przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub specjalistę psychiatrę. Warunkiem udzielania świadczeń jest wyrażona przez pacjenta zgoda na pobyt w oddziale oraz proponowane leczenie i terapię.

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz otrzymywać od nas sprawdzone informacje na temat zdrowia psychicznego oraz naszych usługach i pracy, koniecznie zapisz się na nasz newsletter.

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz otrzymywać od nas sprawdzone informacje na temat zdrowia psychicznego, koniecznie zapisz się na nasz newsletter!

Chcesz umówić wizytę?

Obecnie nie prowadzimy rejestracji online.
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub wizytę w naszym oddziale.

Adres

Swobodna 38 Białystok

E-mail

pzk@psychiatria.bialystok.pl

Numery telefonu

+48 536 452 030
+48 536 475 569